O firmie

Firma ArcaBit Sp. z o.o. powstała z myślą o dostarczaniu klientom wszechstronnych rozwiązań gwarantujących szeroko pojęte bezpieczeństwo systemów informatycznych. ArcaBit gromadzi wysokiej klasy specjalistów - projektantów, programistów, wdrożeniowców - wieloletnich praktyków w dziedzinie tworzenia i wdrażania oprogramowania przeciwdziałającego zagrożeniom.

Firma współpracuje z Programem Interkl@sa i wspiera polską edukację – jest fundatorem nagród w szkolnych konkursach. Przekazała także oprogramowanie antywirusowe dla Sekretariatu Programu Interkl@sa.

Obecnie ArcaBit ma w swojej ofercie pakiety antywirusowe wzbogacone o niezbędne w naszych czasach elementy takie jak np. firewall, monitor rejestru. Dostarcza oprogramowanie chroniące systemy Windows, Linux, FreeBSD, a także serwery Microsoft Exchange, Novell Netware i wkrótce również Lotus Notes. Mając na uwadze ogromny wzrost popularności urządzeń mobilnych, ArcaBit stworzył oprogramowanie antywirusowe dla systemu Windows CE i rozwijamy produkt dla Symbian OS.

ArcaBit dba o ochronę danych swoich klientów, będących często efektem wieloletniej pracy, dlatego sukcesywnie rozszerza swoją ofertę o aplikacje i rozwiązania, które gwarantują jeszcze większe bezpieczeństwo, związane nie tylko z ochroną antywirusową, ale również z innymi potencjalnymi zagrożeniami. Przykładem jest tutaj nowatorski, prosty w obsłudze, a zarazem niezwykle skuteczny moduł do tworzenia kopii zapasowych.

ArcaBit Sp. z o.o.
ul. Fortuny 9
01-339 Warszawa
office@arcabit.com