NASI ABSOLWENCI - 1989

2 - Letnia Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza

Klasa IIIa

Wychowawca:  Ewa Majewska

Uczniowie:

  1. Baska Hanna
  2. Białobrzeska Barbara
  3. Brzoskowska Danuta
  4. Bubnowski Krzysztof
  5. Czerwińska Zofia
  6. Derda Jarosław
  7. Hanf Marzena
  8. Lewandowski Artur
  9. Moroz Halina
  10. Oczk Bernadetta
  11. Radziun Kazimierz
  12. Stysiak Anna
  13. Wilk Bernadetta
  14. Wiśniewski Dariusz
  15. Wojtaś Magdalena
  16. Wrześniewska Iwona
  17. Zachciał Wojciech

Klasa IIIb

Wychowawca: Danuta Michalak

Uczniowie:

  1. Bachanek Sylwia
  2. Cierocka Anita
  3. Choroszewska Ewa
  4. Dyrała Joanna
  5. Fulara Danuta
  6. Jakubowska Wioletta
  7. Kremer Renata
  8. Ługowska Marzena
  9. Niemczyk Katarzyna
  10. Sobierajska Dorota
  11. Stańczykowska Izabela
  12. Stasiewicz Monika
  13. Śliwowska Teresa
  14. Syldatk Izabela
  15. Świder Katarzyna
  16. Węsiora Jolanta
  17. Wojciechwska Helena
  18. Nagórska Lidia

 

5 - Letnie Technikum Ogrodnicze

Klasa Va

Wychowawca: Maciej Adamczak

Uczniowie:

  1. Banasik Aleksander
  2. Formela Lucyna
  3. Galiński Robert
  4. Hoppe Anna
  5. Kacprzak Katarzyna
  6. Mach Dariusz
  7. Mnich Michał
  8. Neubauer Małgorzata
  9. Rajnik Dorota
  10. Rogas Aneta
  11. Stasiak Arleta
  12. Stromski Mirosław
  13. Tworkowska Barbara
  14. Zabłocki Tomasz
 

 

 

 

Klasa Vb

Wychowawca: Zofia Franciszkiewicz

Uczniowie:

  1. Bork Katarzyna
  2. Chrulska Katarzyna
  3. Czajka Tomasz
  4. Dabrowski Robert
  5. Denicka Małgorzata
  6. Dobroczek Tomasz
  7. Grzymała Alicja
  8. Hass Celina
  9. Knuth Ireneusz
  10. Narloch Dariusz
  11. Opłaczko Izabela
  12. Osiak Krzysztof
  13. Petrasik Oskar
  14. Ramczykowska Mariola
  15. Szeremeta Mirosław
  16. Szyjewska Zuzanna
  17. Woliński Janusz
  18. Wojtyś Sławomir
  19. Wrona Katarzyna
  20. Wyszomirska Beata

FOTO

 

3 - Letnie Technikum Ogrodnicze

Klasa III

Wychowawca: Janusz  Jabłonka

Uczniowie:

  1. Butkiewicz Irena
  2. Cieśluk Dariusz
  3. Gabis Waldemar
  4. Grotha Lucyna
  5. Jaroszewski Piotr
  6. Kobus Bronisława
  7. Kurowidzki Robert
  8. Kustra Magdalena
  9. Laskowska Irena
  10. Menning Joanna
  11. Niechwiadowicz Jacek
  12. Olzacki Bogdan
  13. Piechłowska Jolanta
  14. Podolski Wojciech
  15. Semborowski Janusz
  16. Sęk Renata
  17. Słomski Tomasz
  18. Tall Małgorzata
  19. Waśniowska Jolanta
  20. Wegner Dorota
  21. Wilkocki Piotr
 

Powrót do roczników

   
 
  strona główna mapa serwisu kontakt