niedziela 04 grudnia 2016 imieniny Barbary i Bernarda 1875 - Urodził się Rainer Rilke
Do końca roku pozostało: 0 dni
Zaloguj się
i skorzystaj z usług
Interaktywna mapa szkół
Język polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Języki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF Ścieżki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Więcej














Konkurs na szkolną witrynę


ROK 2012/2013

Maj 2013:

Szkoła Podstawowa we Dworszowicach Pakoszowych
Gimnazjum nr 2 im ks. Jana Twardowskiegoa w Nowym Sączu

Kwiecień 2013:

Szkoła Podstawowa nr 20 we Wrocławiu
Gimnazjum nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie

Marzec 2013:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Trzebini
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu
Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach

Luty 2013:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku
Gimnazjum nr 1 w Barcinie
Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu

Styczeń 2013:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
Publiczne Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy
II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie

Grudzień 2012:

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach
Zespół Szkół w Czaczu
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowem

Listopad 2012:

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana III Sobieskiego w Lyskach
Gimnazjum w Radziłowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzinie

Październik 2012:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Ozorkowie
Zespół Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach

Wrzesień 2012:

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki w Łodzi
Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Częstochowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu


ROK 2011/2012

Czerwiec 2012:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Kościelnych
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

Maj 2012:

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu
Społeczne Gimnazjum nr 14 STO w Warszawie

Kwiecień 2012:

Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
Gimnazjum nr 2 w Nowym Sączu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie

Marzec 2012:

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki w Łodzi
Zespół Szkół w Ustroniu Morskim
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowem

Luty 2012:

Szkoła Podstawowa nr 20 we Wrocławiu
Gimnazjum nr 2 w Mielcu
Zespół Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu

Styczeń 2012:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku
Gimnazjum nr 1 w Barcinie
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach

Grudzień 2011:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjra H. Sucharskiego w Kwidzynie
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu
Zespół Szkół nr 4 w Jaśle

Listopad 2011:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach
Gimnazjum nr 2 im. R. Schumana w Wałczu
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kołaczycach

Październik 2011:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. M. Curie-Skłodowskiej w Ozorkowie
Zespół Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach

Wrzesień 2011:

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana III Sobieskiego w Lyskach
Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Częstochowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu


ROK 2010/2011

Czerwiec 2011:

Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Dydni
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu
Zespół Szkół Licealnych i Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu

Maj 2011:

Szkoła Podstawowa nr 15 w Rzeszowie
Gimnazjum nr 2 im ks.Jana Twardowskiego w Nowym Sączu
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowem

Kwiecień 2011:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. dr. Władysława Gębika w Kwidzynie
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Gostycynie
II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie

Marzec 2011:

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach
Gimnazjum nr 2 im. R. Schumana w Wałczu
Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy

Luty 2011:

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki w Łodzi
Zespół Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Zespół Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu

Styczeń 2011:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku
Zespół Szkół w Czaczu
Zespół Szkół Zawodowych im. W. Biernawskiego w Świebodzinie

Grudzień 2010:

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie
Gimnazjum nr 2 w Mielcu
Zespół Szkół Ogólnokształcących Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej

Listopad 2010:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjra H. Sucharskiego w Kwidzynie
Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Częstochowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu

Październik 2010:

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana III Sobieskiego w Lyskach
Gimnazjum nr 3 im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Myślenicach
Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

Wrzesień 2010:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. M. Curie-Skłodowskiej w Ozorkowie
Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze
Zespół Szkół Zawodowych im. W. Biernawskiego w Świebodzinie


ROK 2009/2010

Czerwiec 2010:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Kościelnych
Zespół Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu

Maj 2010:

Szkoła Podstawowa nr 27 w Toruniu
Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie

Kwiecień 2010:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjra Henryka Sucharskiego w Kwidzynie
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu
Zespół Szkół Zawodowych im. W. Biernawskiego w Świebodzinie

Marzec 2010:

Szkoła Podstawowa w Stadnikach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Manieczkach
Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej

Luty 2010:

Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie
Gimnazjum nr 21 w Gorzowie Wielkopolskim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile

Styczeń 2010:

Szkoła Podstawowa nr 15 im.Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie
Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych w Częstochowie

Grudzień 2009:

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki w Łodzi
Zespół Szkół w Czaczu w Czaczu
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie

Listopad 2009:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach
Gimnazjum im. Porucznika Pilota Franciszka Surmy w Gołkowicach
Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach

Październik 2009:

Szkoła Podstawowa w Budziwoju
Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej

Wrzesień 2009:

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy
Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Częstochowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie


ROK 2008/2009

Czerwiec 2009:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zabrzu
Gimnazjum nr 1 w Barcinie
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku

Maj 2009:

Szkoła Podstawowa nr 19 w Rzeszowie
Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze
1 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Kwiecień 2009:

Szkoła Podstawowa w Drołtowicach
Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie
Zespół Szkół Ogólnokształcących - LO im. ONZ - Pow. GIM. nr 2 w Biłgoraju

Marzec 2009:

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Gołkowicach
Gimnazjum nr 1 im. kard. S. Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Jaworzyna Śląska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie

Luty 2009:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku
Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyskowice
X Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu

Styczeń 2009:

Szkoła Podstawowa w Budziwoju
Gimnazjum w Słodkowie
L. O. im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie

Grudzień 2008:

Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
Gimnazjum nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Górze
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowem

Listopad 2008:

Szkoła Podstawowa nr 217 im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie
Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Częstochowie
Liceum Ogólnokształcące nr XV we Wrocławiu

Październik 2008:

Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
Publiczne Gimnazjum nr 12 w Białymstoku
II Liceum Ogólnokształcące im. I Armii Wojska Polskiego w Drawsku Pomorskim

Wrzesień 2008:

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym
Gimnazjum nr 16 w Lublinie
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu













Nasi partnerzy:
MEN SchoolNet eTwinning Związek Powiatów Polskich PCSS
Cisco OFEK Przyjazna Szkoła Fundacja Junior FIO CEO
Parafiada net PR Orange IMAX Cinema City WSP TWP
IMAGE PPI-ETC ArcaVir Master Solution Device


Projekt Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa
powstał i był realizowany w latach 2000-2011 dzięki wsparciu
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".


Pytania i uwagi: portal@interklasa.pl

Regulamin portalu /  Polityka prywatności /  Ochrona własności intelektualnej /  Zasady korzystania / 
Wyłączenie odpowiedzialności /  Biuro prasowe /  Zasady współpracy /  Redakcja /  Kontakt

Przejdź na stronę ucznia Przejdź na stronę nauczyciela Przejdź na stronę rodzica Certyfikat sieciaki.pl Przyjazna strona kidprotect.pl