piątek 23 sierpnia 2019 imieniny Apolinarego i Filipa 1939 - Podpisanie paktu Ribbentrop-Mołotow
Do końca roku pozostało: 0 dni
Nauczyciel
Interaktywna mapa szkół
Język polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Języki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF Ścieżki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Więcej
Ogólnopolski ranking szkół średnich 2004

Ogólnopolski ranking szkół średnich 2004

W Ogólnopolskim Rankingu Szkół Średnich uwzględnia się w klasyfikacji nie tylko laureatów olimpiad, ale całość sukcesów szkół w finałach III etapu (ogólnopolskiego) w odniesieniu do liczby uczniów w szkole.

A - miejsce w 2004 r.,
B - nazwa szkoły,
C - miejscowość,
D - miejsce w 2003 r.,
E - miejsce w 2002 r.,
F - miejsce w 2001 r
G - liczba uczniów w roku szkolnym 2002/2003,
H - laureaci olimpiad,
I - finaliści olimpiad.


ABCDEFGHI
1XIII LOSzczecin26-2781215
2I LO im. Mikołaja KopernikaŁódź3124711231
3XIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław1234731324
4III LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia4346831526
5V LO im. Augusta WitkowskiegoKraków6419701524
6VI LO im. Jana KochanowskiegoRadom755613631
7V LO im ks. Józefa PoniatowskiegoWarszawa151711366812
8LXIV LO im. Stanisława I. WitkiewiczaWarszawa512619638
9IV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń8117600417
10XIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa10995411125
112 Społeczne LO STOWarszawa57193311935
12VII LO im. Władysława IVWarszawa304810240138
13I LO im. Stanisława DuboisKoszalin262231766710
14LXVII LO przy Wydz. Pedagog. UWWarszawa19292015936
15I LO im. Stefana ŻeromskiegoKielce246338814216
161 Społeczne LO im. Jam Saheba Digvijay SinhjiWarszawa3410829038
17I LO im. Józefa ChełmońskiegoŁowicz484511850986
18V LOBielsko-Biała251151726225
19I LO im. Mikołaja KopernikaKrosno161861852113
20Pub. LO nr III im. M. Skłodowskiej-CurieOpole22212944729
21II LO im. Stefana BatoregoWarszawa1114745229
22LO św. Marii MagdalenyPoznań284342584610
23LO Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja RejaBielsko-Biała25165123526
24ZSO Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń---19634
25IV LO im. Stanisława StaszicaSosnowiec23464763074
26I LO im. Bartłomieja NowodworskiegoKraków2071299069
27I LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża583216540210
28II LO im. Mieszka ISzczecin9635-737212
29VIII LO im. Adama MickiewiczaPoznań625264752213
30IV LO im. H. Sawickiej w ZS nr 2Kielce37698379949
31I Społeczne LO im. Hetmana Jana TarnowskiegoTarnobrzeg83--11213
32IX LO im. Cypriana K. Norwida w ZSCzęstochowa93710915211
33XIII LO im. Marii PiotrowiczowejŁódź1334418749518
34III LO im. Unii LubelskiejLublin32586876355
35II LO im. Adama Mickiewicza w ZSO nr 2Słupsk27232156343
36III LO im. Adama MickiewiczaWrocław612513447537
37II LO im. Jana Śniadeckiego Kielce2134411073210
38XVII LO im. Młodej PolskiKraków97--23132
39II LO im. Emilii PlatterSosnowiec675625597110
40II LO im. Hugona Kołłątaja przy ZS nr 2Wałbrzych14286246443
41I LO im. Stefana CzarnieckiegoChełm663949826013
42V LO im. Krzysztofa KieślowskiegoZielona Góra1330-25722
43I LO im. Marii KonopnickiejSuwałki12779466118
44II LO im. M. Skłodowiskiej-Curie w ZSO nr 2Gorzów Wlkp.---61435
45I LO im. Stanisława Staszica Lublin49472287343
46I LO im. Edwarda DembowskiegoZielona Góra75412689637
47II LO im. Konstantego I. GałczyńskiegoOlsztyn746011774829
48I Prywatne LOPoznań542059317521
49I LO im. Karola Marcinkowskiego w ZSO nr 1Poznań35131970426
50I LO im. k. Stanisława KonarskiegoRzeszów39171-77927
51IV LO im. Emilii SczanieckiejŁódź60516964217
52III LO im. Adama MickiewiczaKatowice1011215660842
53II LO z BNJ im. Bronisława TaraszkiewiczaBielsk Podlaski6582346128
54Prywatne Żeńskie LO Sióstr UrszulanekWrocław40150-21624
55V LO im. Adama AsynkaSzczecin-277247515
56LO Zakonu Pijarów im. ks. S. KonarskiegoKraków18333643542
57IV LO im. Mikołaja KopernikaRzeszów412022794617
58XXVII LO im. Tadeusza CzackiegoWarszawa46405344031
59I LO im. Bolesława ChrobregoGrudziądz95--57241
60Zespół Szkół z DNJBHajnówka927632387612
61VI LO im. J. i J. Śniadeckich w ZSO nr 6Bydgoszcz100624657607
62I LO „Carolinum” im. Jana III SobieskiegoNysa205208-66124
63LO im. Kazimierza JagiellończykaSieradz--28467816
64Prywatne LO Sióstr NiepokalanekSzymanów10874-14212
65III LO im. Stefana Żeromskiego w ZSOBielsko-Biała81269-78635
66I LO im. Jana KasprowiczaInowrocław38759872026
67IX LO im. Bohaterów Monte Cassino w ZSO nr 6Szczecin19011513960124
68LO im. Mikołaja KopernikaSokółka1306621157026
69VIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice18510314861424
70I LO im. Adama Mickiewicza w ZSO nr 4Białystok7815112392216
71III LO im. Bohaterów WesterplatteGdańsk20420118961824
72I LO im. Cypriana K. NorwidaBydgoszcz6813013687133
73LO im. Komisji Edukacji Narodowej w ZSOStalowa Wola879011396934
74I LO im. Mikołaja Kopernika w ZSO nr 1Katowice12116114244027
75II LO im. Marii Skłodowskiej-CurieSanok174173-73333
76II LO im. Marii Konopnickiej w ZSONowy Sącz1109713991825
77II LO im. Hetmana Jana ZamoyskiegoLublin44844390115
78I LO im. Juliusza Słowackiego w ZSOElbląg359--53805
79II LOKędzierzyn Koźle33555869824
80LO nr XII im. Bolesława ChrobregoWrocław---64423
81VI LO im. Wacława SierpińskiegoGdynia7122713156514
82LO im. Adama Mickiewicza w ZSLubliniec---59005
83I LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Tryb.103--50213
84I LO im. Bolesława PrusaSiedlce55857888723
85III LO im. Jana Pawła IIElbląg1463319246222
86LO im. Mikołaja KopernikaJarosław339-273107832
87LO im. Macieja RatajaStrzelce Krajeńskie291--33812
88Publiczne LO nr II im. M. KonopnickiejOpole422095113342
89III LO im. Marii KonopnickiejWłocławek---79523
90XII LO im. Stanisława WyspiańskiegoŁódź14511315144213
91I LO im. Komisji Edukacji NarodowejSanok105981480141
92II LO im. Mikołaja KopernikaMielec35011413560105
93II LO im. Cypriana K. NorwidaTychy---72422
94II LO im. W. Wróblewskiego w ZSO nr 3Gliwice--26060905
95I LO im. Juliusz Słowackiego Przemyśl523525547921
96XXI LO im. Bolesława PrusaŁódź26828514658622
97LO im. Krzysztofa K. BaczyńskiegoNowa Sól247319-79022
98LO im. Bolesława PrusaŻary947910359622
99I LO im. Juliusza SłowackiegoChorzów59268470723
100VII LO im. Krzysztofa K. BaczyńskiegoWrocław119823791325




  • Ogólnopolski ranking szkół średnich 2004
Komentarze + Dodaj komentarz
Zapraszamy do wyrażania opinii, redakcja portalu Interklasa.
 
Nasi partnerzy:
MEN SchoolNet eTwinning Związek Powiatów Polskich PCSS
Cisco OFEK Przyjazna Szkoła Fundacja Junior FIO CEO
Parafiada net PR Orange IMAX Cinema City WSP TWP
IMAGE PPI-ETC ArcaVir Master Solution Device


Projekt Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa
powstał i był realizowany w latach 2000-2011 dzięki wsparciu
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".


Pytania i uwagi: portal@interklasa.pl

Regulamin portalu /  Polityka prywatności /  Ochrona własności intelektualnej /  Zasady korzystania / 
Wyłączenie odpowiedzialności /  Biuro prasowe /  Zasady współpracy /  Redakcja /  Kontakt

Przejdź na stronę ucznia Przejdź na stronę nauczyciela Przejdź na stronę rodzica Certyfikat sieciaki.pl Przyjazna strona kidprotect.pl