czwartek 22 sierpnia 2019 imieniny Cezarego i Zygfryda 1584 - Zmarł Jan Kochanowski
Do końca roku pozostało: 0 dni
Nauczyciel
Interaktywna mapa szkół
Język polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Języki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF Ścieżki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Więcej
Ogólnopolski ranking szkół średnich 2005

Ogólnopolski ranking szkół średnich 2005

W Ogólnopolskim Rankingu Szkół Średnich uwzględnia się w klasyfikacji nie tylko laureatów olimpiad, ale całość sukcesów szkół w finałach III etapu (ogólnopolskiego) w odniesieniu do liczby uczniów w szkole.

A - miejsce w 2005 r.,
B - nazwa szkoły,
C - miejscowość,
D - miejsce w 2004 r.,
E - miejsce w 2003 r.,
F - miejsce w 2002 r
G - liczba uczniów w roku szkolnym 2003/2004,
H - laureaci olimpiad,
I - finaliści olimpiad.


ABCDEFGHI
1XIII LOSzczecin1262932130
2I LO im. Mikołaja KopernikaŁódź2315021527
3III LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia4436701830
4V LO im. Augusta WitkowskiegoKraków5649642122
52 Społeczne LO STOWarszawa11571912127
6LO im. Józefa ChełmońskiegoŁowicz174845523821
7XIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa10109539930
8VI LO im. Jana KochanowskiegoRadom675547922
9XIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław312669917
10Publiczne LO nr III im. M. Skłodowskiej-CurieOpole202221425411
11IV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń9811604318
12LXIV LO im. Stanisława I. WitkiewiczaWarszawa8512225111
13V LO im. ks. Józefa PoniatowskiegoWarszawa71517392710
14I LO im. Stanisława DuboisKoszalin132622732613
15II LO im. Hugona Kołłątaja w ZS nr 2Wałbrzych401428465513
16I LO im. Stefana ŻeromskiegoKielce152463868418
17VIII LO im. Władysława IVWarszawa12304838449
18I LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża275832540313
19V LOBielsko-Biała182511526543
20II LO im. Stefana BatoregoWarszawa21111447264
21IV LO im. Stanisława StaszicaSosnowiec25234661766
22II LO im. Mieszka ISzczecin28963572977
23I LO im. Adama Mickiewicza w ZSO nr 4Białystok7078151848313
24LO im. św. Marii MagdalenyPoznań22284359077
251 Społeczne LO im. Jam Saheba Digvijay SinhjiWarszawa16341035647
26II LO im. Adama Mickiewicza w ZSO nr 2Słupsk352723571111
27I LO im. Stanisława StaszicaLublin454947927113
28Gimnazjum i Liceum Akademickie w ZSOToruń24--20437
29III LO im. K. K. Baczyńskiego w ZSO nr 3Białystok120535389849
30Prywatne Żeńskie LO ss. UrszulanekWrocław544015021634
31I LO im. Edwarda DembowskiegoZielona Góra467541887311
32I LO im. Mikołaja Kopernika w ZSO nr 1Katowice7412116143847
33II LO z BJN im. Bronisława TaraszkiewiczaBielsk Podlaski53658472416
34LXVII LO przy Wydz. Pedagog. UWWarszawa14192918433
35V LO im. gen. Jakuba JasińskiegoWrocław109315058749
36LO Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja RejaBielsko-Biała23251624423
37IX LO im. Cypriana K. Norwida w ZSCzęstochowa32937952113
38I LO im. Stefana CzarnieckiegoChełm416639933114
39V LO im. Adama AsnykaSzczecin55-2744219
40II LO im. Marii Skłodowskiej-CuriePiotrków Trybunalski1158229861534
41VI LO im. J. i J. Śniadeckich w ZSO nr 6Bydgoszcz611006258529
42Prywatne LO ss. NiepokalanekSzymanów641087413521
43III LO im. Unii LubelskiejLublin34325876344
44LO nr XII im. Bolesława ChrobregoWrocław80184-70127
45Szkoła Europejska (Gimnazjum-Liceum)Łódź-29425503
46Ponadgimnazjalne IV LO im. M. KopernikaRzeszów574120299928
47VIII LO im. Adama MickiewiczaPoznań29625271147
48Publiczne LO nr II z Oddz. Dwuj. im. M. KonopnickiejOpole884220106648
49I LO im. ks. Stanisława KonarskiegoRzeszów503917188037
50V LOToruń-1433865019
51X LO im. prof S. Banacha w ZS nr 10Toruń22626617458433
52I LO im. Adama AsnykaKalisz1381178355834
53I LO im. Bartłomieja NowodworskiegoKraków2620797157
54I LO im. Jana KasprowiczaInowrocław66387570226
55I Społeczne LO im. Hetmana J. TarnowskiegoTarnobrzeg3183-9620
56IX LO im. Bohaterów Monte CassinoSzczecin6719011560624
57XIII LO im. Marii PiotrowiczowejŁódź331334452226
58V LO w ZSP nr 1Piotrków Trybunalski145180-31722
59II LO im. A. Frycza-ModrzewskiegoRybnik281--79742
60I LO im. Komisji Edukacji NarodowejSanok911059876346
6121 Społeczne LO im. Jerzego GrotowskiegoWarszawa-63738511
62I LO im. Mikołaja KopernikaKrosno19161885952
63II LO im. Jana ŚniadeckiegoKielce372134109536
64I LO im. Tadeusza KościuszkiKonin155183153106727
65III LO im. Marii KonopnickiejWłocławek89--67716
66I LO im. Henryka SienkiewiczaPłońsk-29913869124
67I LO im. Tadeusza KościuszkiLegnica106803178143
68LOWojkowice---28604
69II LO im. Stanisława StaszicaTarnowskie Góry2071238674624
70I LO im. Józefa I. Kraszewskiego w ZSOBiała Podlaska126-14576126
71XV LO im. Narcyzy ŻmichowskiejWarszawa278-18340315
72III LO im. Stefana Żeromskiego w ZSOBielsko-Biała658126977234
73I LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski83103-55323
74LO im. Bolesawa PrusaŻary98947970015
75I LO im. Zygmunta KrasińskiegoCiechanów-32028890233
76III LOZamość298776497408
77VI LO im. Wacława SierpińskiegoGdynia817122757923
78II LO z dodatkową nauką j. białoruskiegoHajnówka60927635749
79I LO im. Wł. Broniewskiego w ZSO nr 1Bolesławiec-14011858931
80IV LO im. Emilii SczanieckiejŁódź51605160123
81LO im. Komisji Edukacji Narodowej w ZSOStalowa Wola738790104524
82LO Zakonu Pijarów im. ks. St. KonarskiegoKraków56183344513
83II LO im. Hetmana Jana ZamoyskiegoLublin77448493707
84ZS Leśnych im. Lesników PolskichBiałowieża-238-37332
85II LO im. K. I. Gałczyńskiego w ZSO nr 1Olsztyn47746066231
86V LO im. Krzysztofa KieslowskiegoZielona Góra42133029112
87V LO im. Wspólnej EuropyOlsztyn121-30391706
88I LO im. Edwarda DembowskiegoGliwice-13625262022
89II LO im. gen. J. Zamojskiej i H. ModrzejewskiejPoznań1503612963514
90ZS Ponadgim. im. Batalionów ChłopskichZielona16219625153434
91I LO im. Powstańców ŚląskichRybnik1521293685824
92I LO im. Mikołaja KopernikaKołobrzeg---54413
93II LO im. Mikołaja KopernikaKędzierzyn-Koźle79335567714
94I LO im. Bolesława ChrobregoGrudziądz5995-57013
95I LO im. Marii KonopnickiejSuwałki43127768606
96ZS Ogólnokształcących im. W KętrzyńskiegoKętrzyn13512036751725
97Niższe Seminarium Duch. Misj. Oblatów M.N.Strzelno---5802
98Zespół SzkółTęgoborze---17603
99LO im. ONZBiłgoraj214106122106017
100II LO im. Joachima ChreptowiczaOstrowiec Świętokrzyski-22918659105




  • Ogólnopolski ranking szkół średnich 2005
Komentarze + Dodaj komentarz
Zapraszamy do wyrażania opinii, redakcja portalu Interklasa.
 
Nasi partnerzy:
MEN SchoolNet eTwinning Związek Powiatów Polskich PCSS
Cisco OFEK Przyjazna Szkoła Fundacja Junior FIO CEO
Parafiada net PR Orange IMAX Cinema City WSP TWP
IMAGE PPI-ETC ArcaVir Master Solution Device


Projekt Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa
powstał i był realizowany w latach 2000-2011 dzięki wsparciu
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".


Pytania i uwagi: portal@interklasa.pl

Regulamin portalu /  Polityka prywatności /  Ochrona własności intelektualnej /  Zasady korzystania / 
Wyłączenie odpowiedzialności /  Biuro prasowe /  Zasady współpracy /  Redakcja /  Kontakt

Przejdź na stronę ucznia Przejdź na stronę nauczyciela Przejdź na stronę rodzica Certyfikat sieciaki.pl Przyjazna strona kidprotect.pl